Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Konkurs wynalazków - pula nagród 13 000 zł!

13.01.2019

Drukuj

Konkurs wynalazków - pula nagród 13 000 zł!

Artykuł dostępny

Zima, to dobry czas na realizację pomysłów, które zrodziły się w głowie niejednego rolnika z zacięciem konstruktora – wynalazcy. Dlatego, jeśli masz dobry pomysł, nie zwlekaj! Zabieraj się do pracy i realizuj swoje pomysły.

r e k l a m aNasza redakcja ogłasza „Konkurs wynalazków” dla rolników z zacięciem do majsterkowania, którzy mają dobre pomysły i realizują je we własnych podwórkowych warsztatach.
Jest o co walczyć, cenne nagrody czekają. Pula nagród dla pomysłowych rolników wynosi aż 13 000 zł! Rolnicy, którzy prześlą do nas najciekawsze i najbardziej praktyczne maszyny i udoskonalenia posiadanego sprzętu otrzymają vouchery, które można będzie zrealizować w sieci sklepów Grene, a jest ich aż 165 w całej Polsce.

Za wygraną kwotę będą mogli dokonywać zakupów z pełnej oferty produktów w sklepach Grene, począwszy od części do maszyn rolniczych poprzez środki do produkcji rolnej, na gotowych urządzeniach np. do warsztatu czy ogrodu kończąc.

Polecany artykuł

Zakręcone żniwa – znamy wyniki konkursuDo konkursu będzie można się zgłaszać przez naszą stronę www.topagrar.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019 r.

Aby wypełnić formularz konkursowy, kliknij w poniższy banner:

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii