Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Konkurs wynalazków - pula nagród 13 000 zł!

Modernizujesz maszyny, a może budujesz je od podstaw? Jeśli tak, ten konkurs jest dla Ciebie! Zgłoś się i wygraj voucher na zakupy w sklepie Grene.

Dawid Konieczka30 kwietnia 2019, 07:19
Coraz dłuższe i cieplejsze wieczory, to dobry czas na realizację pomysłów, które zrodziły się w głowie niejednego rolnika z zacięciem konstruktora – wynalazcy. Dlatego, jeśli masz dobry pomysł, nie zwlekaj! Zabieraj się do pracy i realizuj swoje pomysły.

Nasza redakcja ogłasza „Konkurs wynalazków” dla rolników z zacięciem do majsterkowania, którzy mają dobre pomysły i realizują je we własnych podwórkowych warsztatach.

Jest o co walczyć, cenne nagrody czekają. Pula nagród dla pomysłowych rolników wynosi aż 13 000 zł! Rolnicy, którzy prześlą do nas najciekawsze i najbardziej praktyczne maszyny i udoskonalenia posiadanego sprzętu otrzymają vouchery, które można będzie zrealizować w sieci sklepów Grene, a jest ich aż 165 w całej Polsce.

Za wygraną kwotę będą mogli dokonywać zakupów z pełnej oferty produktów w sklepach Grene, począwszy od części do maszyn rolniczych poprzez środki do produkcji rolnej, na gotowych urządzeniach np. do warsztatu czy ogrodu kończąc.

Do konkursu będzie można się zgłaszać przez naszą stronę www.topagrar.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2019 r.

Aby wypełnić formularz konkursowy, kliknij w poniższy banner:Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)