Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Masz ciągnik Case IH lub Steyr? Sprawdź zmiany punktów serwisowych!

Obrazek

Koncern Case New Holand Industrial poinformował o zakończeniu współpracy z firmą FHU Piomar Agro Tech z siedzibą w Grójcu, która byłą sprzedawcą i serwisantem ciągników marek Case iH i Steyr.

Bartłomiej Czekała15 czerwca 2018, 17:10
Od 12 czerwca br. firma z Grójca nie świadczy już usługi w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych marek należących do koncernu CNH Industrial, jak i obsługi posprzedażowej w części województwa mazowieckiego oraz w części województwa lubelskiego

CNH Industriial poinformował jednocześnie, że w związku z restrukturyzacją sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr w ww. terenie, w przypadku zgłoszeń gwarancyjnych, Klienci proszeni są o przygotowanie Karty Rejestracji do Gwarancji wydanej podczas zakupu maszyny i zgłoszenie się do najbliższego dealera. Adresy i dane kontaktowe dealerów dostępne są na stronach internetowych www.caseih.com oraz www.steyr-traktoren.com w zakładce „znajdź dealera”.

W razie dodatkowych pytań do dyspozycji Klientów jest również bezpłatna infolinia Case IH Max Service, dostępną pod numerem 00800 2273 44 00.


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)