Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Masz ciągnik Case IH lub Steyr? Sprawdź zmiany punktów serwisowych!

15.06.2018

Drukuj

Masz ciągnik Case IH lub Steyr? Sprawdź zmiany punktów serwisowych!

Artykuł dostępny

Od 12 czerwca br. firma z Grójca nie świadczy już usługi w zakresie sprzedaży maszyn rolniczych marek należących do koncernu CNH Industrial, jak i obsługi posprzedażowej w części województwa mazowieckiego oraz w części województwa lubelskiego

r e k l a m aCNH Industriial poinformował jednocześnie, że w związku z restrukturyzacją sieci dealerskiej marek Case IH i Steyr w ww. terenie, w przypadku zgłoszeń gwarancyjnych, Klienci proszeni są o przygotowanie Karty Rejestracji do Gwarancji wydanej podczas zakupu maszyny i zgłoszenie się do najbliższego dealera. Adresy i dane kontaktowe dealerów dostępne są na stronach internetowych www.caseih.com oraz www.steyr-traktoren.com w zakładce „znajdź dealera”.

W razie dodatkowych pytań do dyspozycji Klientów jest również bezpłatna infolinia Case IH Max Service, dostępną pod numerem 00800 2273 44 00.

Polecany artykuł

New Holland pokazuje nowości

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii