Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Aktualności branżowe>

Strauss Farmers Cup: projekt Bardowskiego najlepszy wśród europejskich farmerów!

Obrazek

Niemiecki producent odzieży roboczej przygotował konkurs dla sześciu europejskich rolników. Ich zadanie polegało na przygotowaniu nowego logo firmy w najbardziej kreatywny sposób. 

Dorota Kolasińska16 sierpnia 2021, 10:34

Strauss przygotował konkurs Farmers Cup, w którym wzięło udział sześciu rolników m.in. z Austrii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii i Szwecji oraz Polski. Ich zadanie polegało na przygotowaniu projektu na własnym polu z wykorzystaniem najnowszej rolniczej technologii w łanie różnych gatunków roślin, tak aby w efekcie uzyskać logo firmy widoczne z lotu ptaka. 

W Austrii powstał projekt logo przy pomocy siewnika na łące, z wykorzystaniem trzech roślin – rzeżuchy i koniczyny aleksandyjskiej oraz koniczyny inkarnatki.W Niemczech na łące wysiano trawę, w miarę wzrostu rolnik przycinał ją w odpowiedni wzór wykorzystując GPS.W Holandii, z kolei logo przygotował hodowca tulipanów, powstał kolorowy, pachnący wzór.W Szwecji w gospodarstwie, które zajmuje się produkcją mleka, projekt powstał na polu gdzie wysiano rzepak, stewię i zboża.Natomiast w Szwajcarii logo rolnik wykonał na kwietnej kolorowej łące. 


Grzegorz Bardowski zajął pierwsze miejsce! 

Wśród sześciu rolników, to właśnie Grzegorz Bardowski, jeden ze znanych uczestników programu "Rolnik szuka żony" zajął pierwsze miejsce w konkursie przygotowanym przez Strauss – na najlepszy projekt głosowali fani firmy Strauss. 

W gospodarstwie Grzegorza projekt powstał w jęczmieniu browarnym (jarym). Bardowski podkreśla, że podczas prac polowych pojawiło się wiele problemów. Wśród najważniejszych, które mają wpływ na gęsty łan, to niestety niekorzystna pogoda i słabe wschody. Grzegorz pracował nad projektem około 3 miesięcy.Mimo obaw, logo wyglądało spektakularnie, a łan był bujny. Oprócz samego loga powstał cały strój farmera z logiem na ubraniu. Grzegorz Bardowski wrócił z żoną do Polski z pucharem za zdobycie pierwszego miejsca. Gratulacje i oby tak dalej!

Film firmy Strauss możesz obejrzeć poniżej! 

dkol

fot. screen z filmu StraussPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)