Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Nowe technologie>

Aplikacja mobilna top agrar Polska – informacje zawsze pod ręką!

Chcesz być zawsze na bieżąco? Wiedzieć, co się dzieje, a jednocześnie mieć zawsze szybkie porady na czas? Aplikacja top agrar Polska jest właśnie dla Ciebie.

Bartłomiej Czekała10 maja 2019, 09:06
Prowadzenie gospodarstwa rolnego i praca w nim wymaga umiejętności, doświadczenia i wiedzy. Aby je pogłębiać i rozwijać potrzebujesz sprawdzonego źródła informacji. Jeżeli masz gospodarstwo i smartfona, to mamy dla Ciebie świetnego pomocnika!

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną aplikację mobilną, dzięki której dostęp do ważnych, ciekawych i przydatnych w codziennej pracy rolnika informacji masz na wyciągnięcie ręki, a właściwie - na jedno kliknięcie!

Aplikacja mobilna top agrar Polska umożliwi Tobie szybkie i łatwe przeglądanie informacji na naszym portalu topagrar.pl .

W kilka sekund dotrzesz do najnowszych porad agrotechnicznych, przeczytasz o ochronie i nawożeniu zbóż, rzepaku i roślin okopowych. Jako jeden z pierwszych zobaczysz premierowe pokazy maszyn rolniczych i ciągników i porównasz jak wypadły w naszych testach. Będziesz zawsze wiedział, kiedy zmieni się cena skupu trzody chlewnej, bydła opasowego czy zbóż. Nie umknie też Twojej uwadze żadna ważna zmiana przepisów związanych z prowadzeniem gospodarstwa.

A wszystko dlatego, że możesz korzystać z powiadomień, które wysyłamy Tobie, jeżeli tylko sobie tego życzysz. Niezależnie od tego, czy interesują Cię wybrane tematy w całej Polsce czy tylko te z Twojego województwa.

Szybko, łatwo i wygodnie – tak możesz korzystać z aplikacji mobilnej top agrar Polska. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Kliknij w poniższy link, pobierz darmową aplikację dla rolników, zainstaluj ją i korzystaj tak często jak tylko chcesz!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)