Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Perspektywy i wyzwania dla produkcji trzody - konferencja

Obrazek

W Warszawie trwa konferencja „Perspektywy i wyzwania dla rozwoju produkcji trzody chlewnej w Polsce – unijne i krajowe bariery o charakterze formalno-prawnym”.

Paulina Janusz-Twardowska8 listopada 2016, 12:41

Spotkanie zorganizowane przez Krajowy Związek Pracodawców Producentów Trzody Chlewnej na Stadionie Narodowym w Warszawie przyciągnęły licznych producentów świń. Na konferencji będą omawiane zagadnienia związane ze Wspólną Polityką Rolną, negocjacji związanej z TIPP, a także kwestie dotyczące organizacji produkcji, kontroli chorób i żywienia świń. Nie zabraknie też najnowszych informacji odnośnie do sytuacji epizootycznej ASF na wschodzie naszego kraju. Dyskusją będzie się toczyć wokół barier, jakie ograniczają możliwość rozwoju producentom prosiąt.

Relacja z konferencji na łamach najbliższego numeru „top agrar Polska” i w kolejnych newsach na www.topagrar.pl. pjtPicture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)