Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Poranna trójpolówka #4: Co słychać w PROW?

Do udziału w kolejnym odcinku "Porannej trójpolówki" zaprosiłem Grzegorza Ignaczewskiego z redakcji top agrar Polska - specjalistę ds. funduszy unijnych dla rolnictwa. Z Grzegorzem rozmawiamy o tym, co ważnego dzieje się w obszarze naboru wniosków i inwestycji w ramach PROW.

Bartłomiej Czekała9 lipca 2021, 12:01
O naborach wniosków przeprowadzanych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, ich wynikach oraz problemach napotykanych przez wnioskodawców na wszystkich etapach od rozpatrywania wniosku o wsparcie, poprzez podpisanie umowy, realizację inwestycji i złożenie wniosku o płatność piszemy Grzegorz Ignaczewski pisze na bieżąco na łamach top agrar Polska i na portalu topagrar.pl. Ostatnio sporo dzieje się w tych tematach, ponieważ ARiMR ogłosiła, że tylko do 14. lipca każdy, kto złożył wniosek w ramach PROW 2014 - 2020 ma czas na uzupełnienie braków w dokumentacji. Jeśli tego nie zrobi, to grozi mu odmowa przyznania pomocy.

Mój rozmówca tłumaczy dlaczego tak jest oraz odpowiada na moje pytania dotyczące dalszych naborów wniosków w ramach PROW, zmian w okresie przejściowym PROW w latach 2021 - 2022 oraz tego, co czeka polskich rolników w związku z nowym Zielonym Ładem i nową Wspólną polityką rolną na latach 2021 - 2027.

Zapraszam do obejrzenia całego odcinka z Grzegorzem Ignaczewskim!

Nie masz jeszcze prenumeraty top agrar Polska? Sprawdź nasza ofertę na prenumeruj.topagrar.pl !


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)