Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Testy>

Jockerfarm i Rolnik z Hollywood testują naszego konkursowego Zetora!

Obrazek

Niedawno opublikowaliśmy film z odwiedzin w gospodarstwie dwóch słynnych vlogerów rolniczych: Jockerfarma i Rolnika z Hollywood. Tym razem ten tandem wybrał się w odwiedziny do naszej redakcji, a przy okazji przyjrzał się głównej nagrodzie w naszym jubileuszowym konkursie dla Prenumeratorów top agrar Polska.

Bartłomiej Czekała16 czerwca 2019, 12:35
Obaj vlogerzy najpierw pojawili się w redakcji by spotkać się z redaktorem naczelnym Karolem Bujoczkiem. Następnie, po wspólnej kawie i dyskusji nt. naszego magazynu, który w ich gospodarstwie prenumerowany jest od 22 lat, pojechaliśmy do Kalisza, gdzie znajduje się siedziba Zetor Polska Sp. z o.o. To właśnie tam czeka na zwycięzcę główna nagroda w naszym konkursie czytelniczym z okazji 25-lecia istnienia top agrar Polska. Zetor Major 80 z ładowaczem czołowym Metal-Fach – bo o nim mowa – czekała na vlogerów na placu przed siedzibą firmy gotowy do jazdy testowej.

Jak ona wypadła? Zachęcam do obejrzenia filmu z tego wyjazdu, który nakręcili Jockerfarm i Rolnik z Hollywood.
Co musisz zrobić, aby zwalczyć o wygraną? To bardzo proste!

  1. Zgadnij wagę ciągnika Zetor Major CL 80 wraz z ładowaczem czołowym firmy Metal-Fach i siedmioma dziewczynami ze zdjęcia (wagę musisz podać z dokładnością do 1 kg).
  2. Wymyśl hasło dlaczego warto czytać „top agrar Polska”?
  3. Wypełnij kupon na końcu zeszytu „top agrar Polska” lub uzupełnij formularz na www.konkurs.topagrar.pl

UWAGA!


Nasz konkurs trwa od 28.01.2019 do 31.10.2019 roku. Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na www.konkurs.topagrar.pl

Czekamy na Twoje zgłoszenie!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)