Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Brawurowa ucieczka skradzionym ciągnikiem Ursus

Obrazek
W Konstancinie Jeziorna pod Warszawą skradziono ciągnik. Złodziej uciekał główną drogą, zatrzymała go Policja we współpracy z kierowcami. 
Dorota Kolasińska17 listopada 2020, 11:17
Złodziej wykorzystał okazję, bo w stacyjce ciągnika właściciel zostawił kluczyki. 44-latek wsiadł w ciągnik i odjechał. Skradziony ciągnik poruszający się po ulicy zauważyli policjanci i ruszyli w pościg. Kierowca nic nie robił sobie z sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Zatrzymanie pojazdu było dość trudne, pomogli kierowcy, którzy zastawili drogę swoimi autami. Zdesperowany złodziej przy okazji uszkodził kilka pojazdów. 

Okazało się, że oprócz tego, że przywłaszczył sobie ciągnik, to jeszcze do tego prowadził go bez żadnych uprawnień, bo miał sądowy zakaz. Odpowie za kradzież, kolizje oraz prowadzenie pojazdu bez uprawnień. 

oprac. dkol na podst. kpppiaseczno.policja.waw.pl
fot. kpppiaseczno.policja.waw.plPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)