Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pomorskie: 74-letni rolnik zginął przygnieciony przez ciągnik Ursus

Kolejna tragedia podczas prac wykonywanych w lesie. Niestety i tym razem o śmiertelnym skutku wypadku zdecydował brak kabiny w ciągniku rolniczym marki Ursus. Traktor przewrócił się na bok i przygniótł 74-letniego rolnika, który nim kierował.

Bartłomiej Czekała11 listopada 2020, 08:57
Jak informuje portal zdrogi.pl,  do dramatycznego zdarzenia doszło w we wtorek, 10 listopada 2020 r. na ulicy Głębokiej w Klonowie Dolnym w gminie Przywidz w województwie pomorskim.

Ciągnik rolniczy marki Ursus przygniótł starszego mężczyznę podczas pobytu w lesie, gdzie dokonywał wycinki drzew. Jak wynika z ustaleń policji, podczas jazdy ciągnikiem doszło do przewrócenia traktora, który przygniótł mężczyznę. Brak kabiny spowodował, że to przygniecenie miało skutek śmiertelny – mężczyzna zginął na miejscu.

Policja przeprowadziła oględziny pojazdu i miejsca zdarzenia. Lekarz medycyny sądowej będzie przeprowadzał oględziny zwłok. Następnie śledczy na podstawie zgromadzonej dokumentacji będą ustalać przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło:zdrogi.pl
Fot.zdrogi.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)