StoryEditor

Laureaci plebiscytu Izydory 2020 – Firma przyjazna dla rolnika: Wronkowski Nasiona

Tegoroczna gala wręczenia Izydorów 2020 miała - z wiadomych przyczyn – zupełnie inny charakter. Nie mogliśmy zaprosić firm nominowanych we wszystkich 9 kategoriach plebiscytu do Poznania po osobisty odbiór statuetek i dyplomów, dlatego podczas gali połączyliśmy się z nimi przez Internet i wyniki plebiscytu poznali z ust prowadzących: prezesa PWR dra Adama Koziołka oraz prezentera Tomasza Kammela.

Wszystkie statuetki wysłaliśmy kurierem i teraz gdy są już one fizycznie w rękach przedstawicieli firm postanowiliśmy ich zapytać o wrażenia z tegorocznej edycji konkursu i o to, jak na wieść o wygranej zareagowały ich firmy.

– Nasiennictwo dla nas to nie tylko praca, ale również pasja.Wielokrotnie zastanawialiśmy się, czy klient doceni jakość materiału siewnego. Wygrana w Izydorach umocniła nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy jest słuszny. Wygrana ta jest dla nas wielkim wyróżnieniem, zwłaszcza, że głosy oddawali rolnicy. To właśnie im jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Staramy się nie zwolnić tempa i postaramy się, aby nasza oferta cały czas było godna miana Firmy Przyjaznej dla Rolnika – mówi Anna Wronkowska z firmy Wronkowski Nasiona w rozmowie z Jackiem Daleszyńskim z top agrar Polska.

Firma Wronkowski Nasiona została laureatem plebiscytu Izydory 2020 w kategorii "Nasiennictwo".


Zobacz całą rozmowę.

Jacek Daleszyński
Autor Artykułu:Jacek Daleszyński

redaktor top agrar Polska, specjalista w zakresie uprawy roślin.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 16:29