Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Bydło>Aktualności branżowe>

Konkurs „Innowacje techniczne w mleczarstwie”

Obrazek

Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy ogłasza pierwszą edycję konkursu pt. „INNOWACJE TECHNICZNE W MLECZARSTWIE”. Sprawdź, kto może wziąć w nim udział!

Dorota Kolasińska18 lutego 2019, 15:04
Jest to pierwszy taki konkurs organizowany dla dostawców, przetwórców i firm, które wdrażają innowacyjne metody w gospodarstwach zajmujących się produkcją mleka. 
W Konkursie mogą wziąć udział: 

  • dostawcy mleka,
  • podmioty przetwórstwa mleka,
  • firmy zarejestrowane w Polsce pracujące na rzecz mleczarstwa wdrażające innowacje w gospodarstwach mlecznych i podmiotach przetwórstwa mleka.

Laureaci zostaną wyłonieni w czterech kategoriach: 

  • gospodarka energią,
  • innowacyjne rozwiązania w hodowli bydła mlecznego i produkcji mleka,
  • innowacyjne rozwiązania procesowe,
  • ochrona środowiska

Decyzję o wyborze laureatów podejmować będzie Kapituła powołana przez Prezesa Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy.

Laureaci konkursu otrzymają główną nagrodę: statuetkę z podobizną patrona konkursu mgr inż. Stanisława Kwiatonia ( w każdej kategorii).  

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek  laureatom Konkursu odbędzie się 3 kwietnia 2019 roku podczas uroczystej gali na XII Euroforum Polskiego Mleczarstwa  w hotelu „Uroczysko” w Cedzynie koło Kielc.

Dodatkowe informacje na temat udziału w konkursie można uzyskać bezpośrednio w Krajowym Stowarzyszeniu Mleczarzy pod numerem 22 372 03 52. 

Źródło inf. prasowa Krajowego Stowarzyszenia Mleczarzy


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)