Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Jesteśmy w trudnym momencie, ale mamy produkcję na wysokim poziomie

– Trudna sytuacja gospodarcza i nowe przepisy wymuszają na nas wszystkich, by produkować przede wszystkim zdrowiej i z większą świadomością. To wyzwanie nie tylko dla producentów świń, ale też dla nas, wytwórców pasz – mówił Wojciech Pichowicz z Primary Diets, który był partnerem naszego Forum.

Anna Kurek1 lipca 2022, 14:55

Podczas IV Forum Rolników i Agrobiznesu Świnie rozmawialiśmy dużo o transformacji produkcji świń w Polsce i w Europie, o ograniczaniu kosztów żywienia zwierząt, a także o zakazie stosowania leczniczych dawek tlenku cynku. Te zmiany to poważne wyzwanie dla firm paszowych i żywieniowców. O najważniejsze z nich zapytaliśmy Wojciecha Pichowicza z Primary Diets – zobacz wywiad. 

ak
zdjęcia: M. DrożdżPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)