Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Już w piątek „Echa kongresu”

Obrazek

W najbliższy piątek, 9 października w Pawłowicach rozpocznie się dwudniowa konferencja z cyklu „Echa kongresu”. Na imprezie zaprezentowane zostaną najnowsze doniesienia ze Światowego Kongresu Specjalistów Chorób Świń, który odbył się w Kyoto.

Anna Kurek7 października 2015, 15:01

 Tematem przewodnim konferencji będą najbardziej aktualne problemy dotyczące chorób świń. W programie jest wiele ciekawych wykładów, m.in. dotyczących szczepionek przeciwko PRRS, parwowirozie, różycy, mykoplazmozie. W Pawłowicach zagoszczą naukowcy z Holandii i Kanady, którzy zajmą się problematyką stosowania antybiotyków oraz pleuropneumonią. Profesor Zygmunt Pejsak przedstawi gorący temat, tak ważny dla większości producentów świń w Polsce – bieżącą ocenę i prognozowany rozwój ASF w naszym kraju. Pierwszy dzień konferencji zakończy niespodzianka – spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem, koncert oraz uroczysta kolacja.

Na sobotę zaplanowano dyskusję dotyczącą przedstawionych zagadnień. Na pytania uczestników będą odpowiadać światowi eksperci: Marcelo Gottschalk, Maurice Moonen i Piotr Kwieciński.

Serdecznie zapraszamy!

Program Konferencji znajdziecie Państwo na www.profi-med.plPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)