Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

Polski Związek Łowiecki – Nowy Łowczy Krajowy!

Obrazek

Minister środowiska Henryk Kowalczyk powołał nowego Przewodniczącego Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego – Łowczego Krajowego. Zobacz film! 

Dorota Kolasińska5 marca 2019, 13:31
Minister środowiska Henryk Kowalczyk 5.03.2019 powołał nowego Łowczego Krajowego. Albert Kołodziejski w siedzibie PZŁ, w swoim nowym gabinecie przygotował film, w którym opisuje zasady jakie odtąd będą panowały w Polskim Związku Łowieckim, dziękuje za współtworzenie Związku oraz zachęca do współpracy członków PZŁ. 

– W gabinecie tym będą podejmowane najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości naszego łowiectwa. Decyzje, które będzie wskazywała nam Naczelna Rada Łowiecka. Te decyzje chcielibyśmy podejmować wspólnie z Wami, naszymi członkami, dzięki którym Polski Związek Łowiecki może istnieć – mówi Albert Kołodziejski. Nowemu Zarządowi Głównemu PZŁ ma przyświecać transparentność finansowa i jakościowa w pracy nad budowaniem nowego związku. 

– Związek, który do tej pory znaliście, hermetyczny i zamknięty, niesłuchający swoich członków, w dniu dzisiejszym przechodzi do historii – podkreśla Łowczy Krajowy. Albert Paweł Kołodziejski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa EWSPA w Warszawie oraz Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył także podyplomowe studia na Wydziale Mechaniki Budownictwa i Petrochemii Politechniki Warszawskiej.

Jest wieloletnim członkiem Polskiego Związku Łowieckiego i Koła Łowieckiego „TROP Płock”. Interesuje się strzelectwem (posiada uprawnienia sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego) oraz kynologią łowiecką. Posiada rozległą wiedzę na temat polskiego modelu łowiectwa w odniesieniu do modeli łowiectwa w Europie.

Albert Kołodziejski jako jeden z głównych celów swojej działalności w strukturach PZŁ stawia poprawę wizerunku myśliwego w społeczeństwie. Jest zwolennikiem organizacyjnej i ekonomicznej transparentności oraz efektywności PZŁ.

oprac. dkol na podst. pzlow.pl/gov.pl


1 z 2
Albert Kołodziejczyk, Nowy Łowczy Krajowy, Polski Związek Łowiecki

Albert Kołodziejczyk, Nowy Łowczy Krajowy, Polski Związek Łowiecki

2 z 2
Albert Kołodziejczyk, Nowy Łowczy Krajowy, Polski Związek Łowiecki, Henryk Kowalczyk Minister Środowiska

Albert Kołodziejczyk, Nowy Łowczy Krajowy, Polski Związek Łowiecki, Henryk Kowalczyk Minister Środowiska

Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)