StoryEditor

Polski Związek Łowiecki – Nowy Łowczy Krajowy!

Minister środowiska Henryk Kowalczyk powołał nowego Przewodniczącego Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego – Łowczego Krajowego. Zobacz film! 
05.03.2019., 13:03h
Minister środowiska Henryk Kowalczyk 5.03.2019 powołał nowego Łowczego Krajowego. Albert Kołodziejski w siedzibie PZŁ, w swoim nowym gabinecie przygotował film, w którym opisuje zasady jakie odtąd będą panowały w Polskim Związku Łowieckim, dziękuje za współtworzenie Związku oraz zachęca do współpracy członków PZŁ. 

– W gabinecie tym będą podejmowane najważniejsze decyzje dotyczące przyszłości naszego łowiectwa. Decyzje, które będzie wskazywała nam Naczelna Rada Łowiecka. Te decyzje chcielibyśmy podejmować wspólnie z Wami, naszymi członkami, dzięki którym Polski Związek Łowiecki może istnieć – mówi Albert Kołodziejski. Nowemu Zarządowi Głównemu PZŁ ma przyświecać transparentność finansowa i jakościowa w pracy nad budowaniem nowego związku. 

– Związek, który do tej pory znaliście, hermetyczny i zamknięty, niesłuchający swoich członków, w dniu dzisiejszym przechodzi do historii – podkreśla Łowczy Krajowy. Albert Paweł Kołodziejski jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Marketingu Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Prawa EWSPA w Warszawie oraz Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończył także podyplomowe studia na Wydziale Mechaniki Budownictwa i Petrochemii Politechniki Warszawskiej.

Jest wieloletnim członkiem Polskiego Związku Łowieckiego i Koła Łowieckiego „TROP Płock”. Interesuje się strzelectwem (posiada uprawnienia sędziego i instruktora strzelectwa myśliwskiego) oraz kynologią łowiecką. Posiada rozległą wiedzę na temat polskiego modelu łowiectwa w odniesieniu do modeli łowiectwa w Europie.

Albert Kołodziejski jako jeden z głównych celów swojej działalności w strukturach PZŁ stawia poprawę wizerunku myśliwego w społeczeństwie. Jest zwolennikiem organizacyjnej i ekonomicznej transparentności oraz efektywności PZŁ.

oprac. dkol na podst. pzlow.pl/gov.pl
Dorota Kolasińska
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska Redaktorka portalu topagrar.pl
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
30. listopad 2023 09:41