Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Krótkie filmiki z top techniki

Obrazek

Nawet jeśli nie dotarł jeszcze do Państwa najnowszy numer dodatku „top technika Premium“ możecie już teraz obejrzeć pięć naszych filmików, pokazujących funkcjonowanie sprzętu kilku firm. Poza tym w dodatku sporo artykułów o ciągnikach, kombajnach zbożowych i nowościach przygotowywanych na wystawę w Hanowerze. A oto zapowiadane filmiki:

Jan Józefowicz1 listopada 2015, 06:57

Nowy pług Kvernelanda – gąsienica zamiast koła – "top technika Premium" s. 26

Tego jeszcze nie było, pług z gąsienicą zamiast koła? Tę i inne innowacje Kverneland 
pokaże na targach Agritechnica. Państwo mogą je zobaczyć już teraz.

Horsch – nowe redlice i zaawansowane czujniki – "top technika Premium" s. 29

Modernizacja elementów roboczych, a także opracowanie systemów wspomagających pracę maszyn to nowości, które firma Horsch przygotowała z okazji targów w Hanowerze.

Kombajny poletkowe Wintersteiger – "top technika Premium" s. 36

Do zbioru roślin w stacjach hodowlanych i doświadczalnych wykorzystuje się kombajny poletkowe. Przyjrzeliśmy się, jak pracuje maszyna firmy Wintersteiger.

Tak powstają opony Mitas – "top technika Premium" s. 50

Nowa fabryka opon rolniczych o rocznej wydajności 42 tysięcy ton to największa inwestycja firmy Mitas. Krok po kroku pokazujemy, jak z gumy i innych surowców wytwarza się ogumienie do ciągników, kombajnów i maszyn.

Roboty udojowe z Holandii i Szwecji do Polski – "top technika Premium" s. 52

Najnowszy robot Lely to Astronaut A4. Do dziś w Polsce zainstalowano już 179 jednostek. Robot VMS firmy DeLaval, po raz pierwszy uruchomiony w Polsce w 2008 r. Obecnie w kraju pracuje blisko 100 robotów VMS.

 

Jak zawsze zachęcamy do lektury naszego dodatku kwartalnego „top technika Premium”, który dostępny jest wyłącznie z naszym miesięcznikiem.  opr. jj

Nie masz jeszcze prenumeraty "top agrar Polska"?
Możesz ją zamówić korzystając z tego Formularza.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)