Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Specjalistyczne przyczepy Kröger

07.01.2017

Drukuj

Specjalistyczne przyczepy Kröger

Artykuł dostępny

Transport skrzyniopalet do ziemniaków umożliwia nowa konstrukcja przyczepy z serii agroliner firmy Kröger. Wymiary przyczepy zostały dobrane w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń ładunkową przy uwzględnieniu standardowych wymiarów skrzyniopalet. Zastosowanie takiej przyczepy umożliwia bezpośredni załadunek skrzyniopalet na polu. Aby zabezpieczyć umieszczone na platformie skrzynie na czas transportu producent oferuje stalowe lub aluminiowe burty ochronne. Ponadto w przypadku przewożenia pojedynczych palet jest możliwość zabezpieczenia ładunku pasami. Na życzenie przyczepa może być wyposażona w system przedłużania podłogi, umożliwiający dopasowanie długości skrzyni w przypadku załadunku skrzyniopalet o niestandardowych wymiarach.

r e k l a m aKolejną propozycją dla przedsiębiorstw i gospodarstw uprawiających na większą skalę ziemniaki jest naczepa dla samochodów ciężarowych SMK34 z linii agroliner. Producent wykonał konstrukcję przeznaczoną do transportu ziemniaków z pola lub gospodarstwa bezpośrednio do fabryki. Załadunek plonu na polu umożliwia nisko zawieszona skrzynia ładunkowa - wysokość załadunku wynosi 3,3 m. Pojemność naczepy to 38 m3, przy dopuszczalnej masie całkowitej 34 t. Masa własna modelu SMK34 określana jest na 8,9 t. W rozładunku pomocna jest hydraulicznie unoszona tylna klapa. Podczas manewrowania zestawem na polu lub utwardzonym placu pomocny jest system wychylnej trzeciej osi. Można w ten sposób ograniczyć zużycie opon. Ponadto na czas transportu bez obciążenia pierwsza oś układu jezdnego może być uniesiona. 

 

Fot. firmowe

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

Galeria zdjęć

Transport skrzyniopalet do ziemniaków umożliwia nowa konstrukcja przyczepy z serii agroliner firmy Kröger.
Na czas przewożenia pojedynczych palet jest możliwość zabezpieczenia ładunku pasami.
Przyczepa może być wyposażona w system przedłużania podłogi.
Naczepa dla samochodów ciężarowych SMK34.
Naczepa dla samochodów ciężarowych SMK34.
Naczepa dla samochodów ciężarowych SMK34.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii