StoryEditor

Webinarium: Dopłaty bezpośrednie i finansowanie rolnictwa w 2024 roku - pytania i odpowiedzi [VIDEO]

Zasadniczo w zasadach przyznawania dopłat bezpośrednich i ekoschematów w 2024 roku nie ma aż tak wiele w stosunku do 2023 roku. Rok temu była to zupełna nowość z racji rozpoczęcia nowej perspektywy finansowej. Ale zmiany, które zostały wprowadzone w tym roku są bardzo istotne z uwagi na wysokość płatności, które może uzyskać rolnik. Warto więc je znać!
16.04.2024., 13:37h

Podczas ostatniego webinarium pt.: "Dopłaty bezpośrednie i finansowanie rolnictwa. Co czeka rolników w 2024 roku?", które odbyło się w środę 10 kwietnia jego ostatnią częścią była sesja Q & A, czyli seria pytań i odpowiedzi, które zadawali nasi widzowie prelegentom zarówno podczas zapisów na webinarium, jak i na czacie podczas webinarium.

Nasi eksperci ds. dopłat bezpośrednich:Agata Stachowiak i Grzegorz Ignaczewski starali się na większość pytań odpowiedzieć. Te, na które widzowie usłyszeli odpowiedź znajdziecie w materiale wideo poniżej. Pozostałe są w trakcie przygotowania i niebawem je opublikujemy.

Zachęcamy do oglądania poniższego materiału!

Pozostało 10% tekstu
Ten artykuł jest dostępny w Strefie Premium.
Czytaj i oglądaj bez ograniczeń! Zyskaj dostęp do Strefy Premium już za 19,90 zł za pierwszy miesiąc. Dla prenumeratorów dostęp gratis po zalogowaniu
Prenumeratorzy top agrar Polska mogą korzystać ze Strefy Premium za darmo! Kliknij, by dowiedzieć się, jak się zarejestrować.
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
20. maj 2024 13:47