Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Wow! Na maturę przyjechali traktorami!

11.05.2018

Drukuj

Wow! Na maturę przyjechali traktorami!

Artykuł dostępny

W rozmowie z tvn24.pl przyznali, że chcieli jakoś rozluźnić atmosferę i rozładować panujący przed tym jednym z najważniejszych w życiu egzaminów stres. I z całą pewnością udało się im to. Dumnie wspominali, że pomysł spodobał się bardzo koleżankom i kolegom, ale nie tylko. Bo nawet sam dyrektor szkoły śmiał się z tego.

r e k l a m a

Na pomysł wpadł jeden z uczniów – Filip Finkieklan, a potem dołączyli do jego realizacji pozostali dwaj koledzy: Piotr Chmielewski oraz Aleksander Sobański. Ponoć Filip chciał sprawdzić przy okazji, czy jego New Holland przejedzie przez szkolną bramę. No i przejechał, czym wywołał wśród wszystkich konsternację i tzw. efekt wow. A o to przecież chodziło.

Chłopaki na co dzień, poza intensywną nauką, pomagają też rodzicom prowadzić gospodarstwa rolne, dlatego jazda traktorem dla nich to bułka z masłem.

Gratulujemy młodym maturzystom nietuzinkowego pomysłu i trzymamy kciuki za oryginalne pomysły i dalekosiężne sukcesy w przyszłości, bo jak mówi jedna z podstawowych zasad w marketingu – żeby zaistnieć, trzeba się wyróżnić!  ag, na podst. tvn24.pl

Polecane dla Ciebie:

article icon

Emerytura "Mama 4 Plus" a pobyt za granicą

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii