Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Kolejny sezon „Rolnik szuka żony” już niebawem!

Marta Manowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że trwają prace nad nowym sezonem popularnego serialu „Rolnik szuka żony”. Już niebawem stęsknieni widzowie zobaczą kolejną odsłonę programu. 
Dorota Kolasińska13 czerwca 2020, 14:35
Niejedna osoba ucieszy się na tę wiadomość. Wiele osób myślało, że w związku z koronawirusem kolejny sezon „Rolnik szuka żony” będzie wyemitowany dużo później. Jednak jak się okazuje, już niebawem, bo tej jesieni ruszy w telewizji publicznej 7. sezon programu.

Serial cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, ma olbrzymią oglądalność – widzowie oczekują z niecierpliwością na informacje dotyczące emisji. Marta Manowska poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że właśnie trwają prace, a serial uda się nakręcić na czas, mimo 3. miesięcznego zakazu działalności na planie. 

– Marta Manowska uspokoiła fanów, iż program zostanie nakręcony na czas. Mało tego, dziennikarka przekazała, że nowa edycja hitu TVP pojawi się w telewizji we wrześniu. Niestety, gwiazda nie potrafiła podać konkretnej daty – informuje otopress.pl

oprac. dkol na podst. otopress.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)