Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH - czekamy na Ciebie na stoisku E12!

Obrazek

Największe targi rolnicze w południowo-wschodniej części Polski, czyli Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce. Zapraszamy na nasze stoisko w hali E! Sprawdź, kiedy odbywają się targi!

Patrycja Bernat15 marca 2023, 09:26
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali E podczas tego wydarzenia, które odbędzie się w dniach 17-19 marca 2023.

Tegoroczna lista wystawców jest bardzo długa – w 10 halach wystawowych czeka na uczestników, podczas tych trzech dni moc atrakcji, a także konferencja o Rolnictwie 4.0 i ekoschematach pod hasłem „Jak dostać maksimum?”

My również dbamy o Twoje finanse. Z nami zaoszczędzisz – nie tylko podczas targów Agrotech, ale również każdego dnia prowadzenia swojego gospodarstwa. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer E-12. Czekamy z pyszną kawą oraz specjalnymi promocjami i zniżkami na nasze czasopisma top agrar Polska, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Profi, Elita oraz najlepsze na rynku publikacje na temat rolnictwa.Dla prenumeratorów mamy specjalny kupon podarunkowy! Zadbamy również o dobrą zabawę – przyjdź koniecznie i zobacz jakie niespodzianki czekają na Ciebie w tym roku! Pamiętaj hala E, stoisko nr. 12!

- Na tydzień przed Agrotechem w Targach Kielce praca wre! W piątek, 10 marca, przyjechały już pierwsze maszyny. Stoiska w 10 halach i na terenie zewnętrznym przygotowuje 400 firm, w tym 30 zagranicznych z 14 krajów. Wszystko będzie gotowe na 17 marca, kiedy największe targi w halach w kraju ruszą pełną mocą. Bilety na wydarzenie na stronie targikielce.pl - informują organizatorzy wydarzenia.

Więcej na temat wydarzenia znajdziesz na stronie https://www.targikielce.pl/agrotech


fot. inf.prasPicture of the author
Autor Artykułu:Patrycja Bernat
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)