StoryEditor

Opolagra już 7–9 czerwca. Mnóstwo atrakcji dla pasjonatów techniki rolniczej

Opolagra to uczta dla wszystkich miłośników rolnictwa. Tegoroczna edycja zapowiada się okazale. Maszyny na stoiskach, liczne pokazy, konkursy oraz wiele innych atrakcji czeka na zwiędzających.
24.04.2024., 10:00h

W dniach 7-9 czerwca po raz 19-ty odbędzie się największa w południowej Polsce wystawa rolnicza – Opolagra. W 2023 roku odwiedziło ją 38 tys. zwiedzających, którzy podziwiali stoiska ponad 306 wystawców. Tegoroczna edycja zapowiada się nie mniej okazale. Opolagra to uczta dla pasjonatów techniki rolniczej oraz chowu i hodowli bydła. Mogą oni nie tylko obejrzeć maszyny na stoiskach, ale również przyjrzeć się im podczas licznych pokazów. Maszyny w trakcie pracy na Opolagrze to widowisko o niesłabnącym zainteresowaniu.

Opolagra kusi atrakcjami

Zlot ciągników John Deere, loty widokowe nad terenami wystawy i okolicą śmigłowcem, spotkania z youtuberami czy konkurs dla zwiedzających z nagrodą główną, którą będzie głębosz, to tylko część z atrakcji tegorocznej Opolagry. Wystawa odbędzie się na terenie lotniska w Kamieniu Śląskim.

Głównym punktem programu dla pasjonatów techniki rolniczej w trakcie 19. edycji targów będzie oczywiście wystawa i pokazy pracy nowoczesnych maszyn oraz prezentacja systemów rolnictwa precyzyjnego. Z kolei na hodowców czekać będzie ring, na którym zaprezentuje się ok. 100 sztuk bydła mlecznego i mięsnego, wraz z oceną najpiękniejszych zwierząt i konkursem młodych hodowców.

Tegoroczna edycja zapowiada się okazale. Targi w Kamieniu Śląskim będą też kolejną okazją do spotkania się z naszą redakcją, gdzie zamierzamy wspólnie z Wami świętować jubileusz 30-lecia naszego magazynu, a jedną z atrakcji na stoisku będzie ciągnik Arbos 4110, który można wygrać w urodzinowym konkursie.

Do zobaczenia 7–9 czerwca na lotnisku w Kamieniu Śląskim!

Źródło: Opolagra

Fot. opolagra.pl

Krzysztof Gębski
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski

redaktor top agrar Polska w dziale "Technika".

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
21. maj 2024 05:04