Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Zdesperowany rolnik próbował podpalić biuro ARiMR

Obrazek

Do dramatycznego zdarzenia doszło wczoraj w Bielsku Podlaskim. Rolnik mieszkający na terenie powiatu bielskiego podpalił swój samochód przed siedzibą Biura Powiatowego ARiMR w Bielsku Podlaskim, a następnie wtargnął do budynku i próbował podpalić pomieszczenia biurowe.

Bartłomiej Czekała11 listopada 2015, 09:08

Jak informuje portal poranny.pl, mężczyzna z łatwopalnym płynem i butlą z gazem pojawił się ok. godz. 13:00  na parkingu przed biurem ARiMR w Bielsku Podlaskim. Najpierw podpalił swój samochód, a potem wszedł do budynku i przy pomocy łatwopalnego płynu próbował podpalić wnętrze budynku. Pracownicy Agencji zawiadomili policję i straż pożarną. Policjantom udało się obezwładnić mężczyznę zanim zdążył podpalić pomieszczenia biurowe. W tym samym czasie strażacy ugasili płonący na parkingu samochód.

Podpalaczem okazał się rolnik, który zdenerwował się na pracowników agencji za nałożone na niego administracyjne kary finansowe. Policja zatrzymała mężczyznę do wyjaśnienia sprawy.  bcz

Źródło: poranny.plPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)