Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Info+>

Odmiany roślin strączkowych, ziemniaka i buraka w pliku Excela

Obrazek

Nie wystarcza Ci opis odmian roślin strączkowych, buraków czy ziemniaków w formie artykułu drukowanego? Chcesz mieć w komputerze plik z cechami odmian tych gatunków uprawnych?

Tomasz Czubiński27 lutego 2017, 10:29

Potrafisz posługiwać się Excelem w celu sortowania i filtrowania odmian po ich cechach? Zapraszamy do pobrania darmowego pliku Excela z odmianami bobiku, grochu, łubinów, soi, ziemniaków i buraków.

Plik arkusza kalkulacyjnego dostępny jest po podaniu lub aktualizacji danych prenumeratora lub nowego Czytelnika „top agrar Polska”. Osoby które w ubiegłym miesiącu pobierały plik z danymi o odmianach zbóż jarych nie muszą wpisywać ani aktualizować danych. Wszystkim wyślemy maila z nowym plikiem.

Aby zdobyć plik kliknij tutaj.


Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)