Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Strefa Marki>Izydory>

Laureaci plebiscytu Izydory 2020 – Firma przyjazna dla rolnika: Wronkowski Nasiona

Tegoroczna gala wręczenia Izydorów 2020 miała - z wiadomych przyczyn – zupełnie inny charakter. Nie mogliśmy zaprosić firm nominowanych we wszystkich 9 kategoriach plebiscytu do Poznania po osobisty odbiór statuetek i dyplomów, dlatego podczas gali połączyliśmy się z nimi przez Internet i wyniki plebiscytu poznali z ust prowadzących: prezesa PWR dra Adama Koziołka oraz prezentera Tomasza Kammela.

Jacek DaleszyńskiBartłomiej Czekała18 grudnia 2020, 10:13
Wszystkie statuetki wysłaliśmy kurierem i teraz gdy są już one fizycznie w rękach przedstawicieli firm postanowiliśmy ich zapytać o wrażenia z tegorocznej edycji konkursu i o to, jak na wieść o wygranej zareagowały ich firmy.

– Nasiennictwo dla nas to nie tylko praca, ale również pasja.Wielokrotnie zastanawialiśmy się, czy klient doceni jakość materiału siewnego. Wygrana w Izydorach umocniła nas w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy jest słuszny. Wygrana ta jest dla nas wielkim wyróżnieniem, zwłaszcza, że głosy oddawali rolnicy. To właśnie im jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Staramy się nie zwolnić tempa i postaramy się, aby nasza oferta cały czas było godna miana Firmy Przyjaznej dla Rolnika – mówi Anna Wronkowska z firmy Wronkowski Nasiona w rozmowie z Jackiem Daleszyńskim z top agrar Polska.

Firma Wronkowski Nasiona została laureatem plebiscytu Izydory 2020 w kategorii "Nasiennictwo".


Zobacz całą rozmowę.


Picture of the author
Autor Artykułu:Jacek Daleszyński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)