Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Kukurydza>

Obejrzyj relację z webinarium: Powschodowe zwalczanie chwastów w kukurydzy oraz sposoby nalistnego wspomagania roślin

Nie miałeś czasu obejrzeć naszego webinarium na temat powschodowego zwalczania chwastów w kukurydzy oraz nalistnego wspomagania roślin? To nie szkodzi, przygotowaliśmy dla Ciebie relację z tego wydarzenia. Wystarczy się zarejestrować! 
Dorota Kolasińska13 maja 2021, 15:21
7 maja br. mieliśmy okazję gościć w naszym studio wyśmienitych ekspertów, z którymi rozmawialiśmy na temat odchwaszczania plantacji kukurydzy po wschodach ale również o tym jak ją wspierać w prawidłowym rozwoju, aby uzyskać zdrowe rośliny i  wysokie plony. 

Na temat odchwaszczania mówił dr hab. Łukasz Sobiech z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, natomiast na temat prowadzenia uprawy do fazy BBCH 18Marcin Kaczmarek, Kierownik Działu Doradztwa i Rozwoju w firmie Osadkowski SA. 

Z kolei Przemysław Kardasz, IOR–PIB Poznań, kierownik Stacji Doświadczalnej w Winnej Górze podpowiedział jak wspomagać rozwój i dokarmianie dolistne po ewentualnych przymrozkach, które wystąpiły w wielu rejonach kraju w ostatnich dniach. 

Jeśli przegapiłeś webinarium „Powschodowe zwalczanie chwastów w kukurydzy oraz sposoby nalistnego wspomagania roślin” to nie szkodzi. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy relację z tego wydarzenia. Aby móc ją obejrzeć wystarczy się zarejestrować na stronie https://kukurydza.topagrar.pl/. 


Zapraszamy do oglądania! 

Relację możesz obejrzeć TUTAJ po wypełnieniu formularza! Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)