Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Nowe redlice dla Karata

Obrazek

Lemken poszerza paletę zastosowań kultywatora Karat 9 o bardzo płytką uprawę. Dzięki nowym redlicom DeltaCut możliwa jest teraz uprawa na głębokości roboczej do pięciu centymetrów.

Jan Beba7 listopada 2020, 13:49

Zastosowanie nowych redlic sprawdzi się przy niszczeniu poplonów ozimych lub zrywaniu ścierniska. Celem jest zminimalizowanie odprowadzania wody z gleby, a płytka uprawa stymuluje kiełkowanie chwastów, a parowanie jest ograniczone.

Producent zdecydował się na redlicę o szerokości 35 cm, co przy 28-centymetrowym odstępie między zębami zapewni skuteczną pracę nawet przy dłuższym użytkowaniu. Redlice DeltaCut są dostępne z powłoką węglika spiekanego dla szczególnie dużych wydajności powierzchniowych, co jak zaznacza producent pozwala im zapewnić nawet pięciokrotnie dłuższą żywotność. Minimalne zużycie wzdłużne tych redlic zapewnia niezmiennie wysoką jakość pracy przez cały okres ich użytkowania. System szybkiej wymiany redlic, który jest standardem w Karat 9 oszczędza czas na przezbrojenie maszyny do innych zadań.

Lemken_deltacut

Firma podkreśla, że dzięki ośmiu różnym lemieszom dostępnym dla kultywatora Karat 9 zakres prac obejmuje głębokość od 5 do 30 cm od płytkiej uprawy ścierniska po uprawę podstawową.1 z 1
Nowe lemiesze DeltaCut umożliwiają teraz wyjątkowo płytką uprawę na głębokości roboczej do pięciu centymetrów.

Nowe lemiesze DeltaCut umożliwiają teraz wyjątkowo płytką uprawę na głębokości roboczej do pięciu centymetrów.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)