Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj

Nowy klucz udarowy Bosch

Obrazek

Z roku na rok rośnie oferta i moc akumulatorowych elektronarzędzi. Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-1050 H z technologią bezszczotkową BiTurbo to najnowsza propozycja marki Bosch w linii Professional.

Jan Beba24 marca 2021, 18:22

Firma podkreśla, że nowy klucz udarowy GDS ma moc akumulatorów równą wydajności narzędzia sieciowego, stąd może przydać się w najcięższych pracach związanych z dokręcaniem/zrywaniem śrub o większych średnicach, takich jak M24. Elektronarzędzie ma trzy ustawienia prędkości. Dzięki temu użytkownik ma pełną kontrolę nad prędkością/momentem obrotowym i może je dobierać stosownie do wykonywanej pracy.

Akumulatorowy klucz udarowy ma solidną obudowę oraz przyjazny dla użytkownika interfejs. Moc wejściowa to 1800 W – wystarczająco mocna do ciężkich zastosowań. Model GDS 18V-1050 H szczególnie sprawdzi się dla profesjonalistów z branży kolejowej, budowlanej, przemysłu ciężkiego, branży motoryzacyjnej, dekarskiej, ciesielskiej czy wśród monterów konstrukcji stalowych. Produkt jest już dostępny w sprzedaży u partnerów handlowych Bosch Professional.

Seria elektronarzędzi BiTurbo marki Bosch to modele wyposażone w bezszczotkowe silniki, które pełnię swojej mocy mogą rozwinąć dzięki akumulatorom ProCore 18V – to właśnie połączenie tych dwóch elementów nazywane jest BiTurbo. Dzięki temu połączeniu, profesjonaliści mają możliwość długiej i wydajnej pracy przy ekstremalnych obciążeniach nie musząc przy tym plątać się w przewodach. Producent podkreśla, że akumulatory serii ProCore są w pełni kompatybilne z całym systemem Bosch Professional 18V. W ramach serii BiTurbo Bosch Professional wprowadził już na rynek, młoty udarowo-obrotowe szlifierki kątowe, pilarki, zagłębiarki oraz ukośnice. Teraz do gamy produktów dołącza klucz udarowy: GDS 18V-1050 H.


1 z 1
Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-1050 H z technologią bezszczotkową BiTurbo

Akumulatorowy klucz udarowy GDS 18V-1050 H z technologią bezszczotkową BiTurbo

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy