Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Jesteśmy na targach Agromek

27.11.2018

Drukuj

Jesteśmy na targach Agromek

Artykuł dostępny

W ciągu czterech dni w Centrum Wystawienniczym MCH w Herning, w Danii szczególną uwagę warto zwrócić na premiery. Organizatorzy postanowili wyróżnić, aż 128 produktów, które otrzymały gwiazdy targów Agromek.

r e k l a m a– Z przyjemnością prezentujemy wiele innowacyjnych firm i premierowych produktów, które czekają na odwiedzających targi Agromek 2018. Spośród ponad 215 zgłoszeń Komitet Oceniający nagrodził symbolicznymi gwiazdami Agromek Stars 128 rozwiązań. Wybrane firmy otrzymują jedną, dwie lub trzy gwiazdy zgodnie z ich wartością innowacyjną – mówił Claus Hermansen, dyrektor wystawy (fot. poniżej).
W tym roku targi Agromek zyskały trzy nowe obszary tematyczne. W jednej z hal ulokowano Agromanię, która skupia firmy i instytucje prezentujące rozwiązania dla rolnictwa w przyszłości. Są tu najnowsze technologie, wszechobecna digitalizacja i roboty. Agromania jest także polem do rywalizacji studentów z różnych krajów, którzy w zespołach będą opracowywać najlepsze możliwe rozwiązania dla przypadków dostarczanych przez wybranych wystawców Agromek. Po raz pierwszy na targach Agromek odbędą się różne prezentacje, które pokażą interesujące możliwości oferowane przez system praktyk zawodowych. Zgodnie z tradycją w jednej z hal odbywa się wystawa bydła i ocena duńskich gospodarstw utrzymujących bydło mleczne i opasowe.


Organizatorem targów Agromek jest 

  • DAI, czyli duńska organizacja zrzeszająca firmy działające w rolnictwie, głównie producentów maszyn,
  • Duńska Rada ds. Rolnictwa i Żywności, która reprezentuje rolnictwo i przemysł spożywczy, w tym przedsiębiorstwa, handel i stowarzyszenia rolnicze.

Polecany artykuł

Prawie 400 krów na ringu targów Agromek

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: stawki na krajowym rynku w dół

Czytaj

Galeria zdjęć

Targi rolnicze Agromek w Danii
Targi rolnicze Agromek w Danii
Targi rolnicze Agromek w Danii
Targi rolnicze Agromek w Danii
Targi rolnicze Agromek w Danii
Targi rolnicze Agromek w Danii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii