Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy zespół "top świnie"

Obrazek

Zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia życzą redagujące "top świnie" Anna Kurek oraz Paulina Janusz-Twardowska. 

Anna Kurek24 grudnia 2020, 12:00
Drodzy czytelnicy,

w tym szczególnym okresie składamy Wam najszczersze życzenia przed wszystkim ZDROWYCH Świąt Bożego Narodzenia. Mamy nadzieję, że ten czas wypełni spokój i radość w gronie rodzinnym.

Ten rok był szalenie dynamiczny i niełatwy w produkcji trzody chlewnej. Rozpoczynaliśmy go z historycznie wysokimi stawkami za żywiec, a kończymy z drastycznie niskimi. Mamy nadzieję, że kolejne miesiące przyniosą podwyżki, a później stabilizację na zadowalającym Was poziomie. 

Mamy nadzieję, że w tym okresie znajdziecie czas na odpoczynek i refleksje. Życzymy rodzinnej atmosfery i wytchnienia od codziennych trosk, tak aby Nowy, 2021 Rok przyniósł pomyślność i zadowolenie z podjętych wyzwań.


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)