Irańska perspektywa Ursusa

Irańska perspektywa Ursusa

Ursus podpisał porozumienie o współpracy przemysłowo-handlowej z Iran Tractor Manufacturing Co.

r e k l a m a

Umowa o współpracy polskiego producenta traktorów Ursus z przedsiębiorstwem Iran Tractor Manufacturing Co reprezentującym rynki Bliskiego Wschodu dotyczy wzajemnego wykorzystania komponentów i silników (wspólnej produkcji) ciągników o małej i średniej mocy tj. w przedziale 47-150 KM. Traktory te przeznaczone są na rynki, na których obie spółki obecnie funkcjonują. Rozpoczęta współpraca może zaowocować także nowymi wspólnymi projektami, np. w zakresie wprowadzenia na rynek irański maszyn rolniczych i autobusów miejskich oferowanych przez Ursusa. Ma to stanowić będzie punkt wyjścia do ekspansji na rynkach Bliskiego Wschodu.

– Iran to perspektywiczny rynek, gdzie rocznie sprzedaje się ok. 40 tys. ciągników, co plasuje go wśród największych na świecie, zaraz po Indiach i Pakistanie. Umowa stanowi dla nas punkt wyjścia do ekspansji na Bliskim Wschodzie – przyznaje Karol Zarajczyk, szef Ursusa. 

ITMCO jest uznanym producentem i eksporterem ciągników, maszyn specjalnych, pojazdów ciężarowych, silników i komponentów do maszyn rolniczych. Warto podkreślić, że od 2016 roku spółka Ursus współpracuje z MOTORSAZAN, spółką zależną od ITMCO, w zakresie dostawy podzespołów do montażu ciągników.

 

oprac. beb

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii