Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pijany 40-latek ukradł ciągnik Władimirec i elektronarzędzia

Obrazek

Niestety to nie koniec czarnej serii z ciągnikiem w tle. Tym razem policja zatrzymała pijanego kierowcę ciągnika marki Władimirec.

25 czerwca 2019, 13:50
Jak się dowiedzieliśmy, 40-letni mieszkaniec gminy Wilków (województwo opolskie) wpadł w ręce policji po tym jak ukradł ciągnik marki Władimirec i pod wpływem alkoholu próbował nim uciec.

Całe zajście z oddali obserwował właściciel pojazdu. Zaistniałą sytuację zgłosił na policje i udał się w pościg za ciągnikiem. Przez upojenie alkoholowe, 40-latek miał problem z obsługą skrzyni biegów, przez co ciągnik toczył się wolno. Ułatwiło to jego schwytanie.
 
Stan mężczyzny nie pozwalał patrolowi policji na zbadanie poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu… Dodatkowo na jaw wyszło, że zatrzymany 40-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów i próbował przywłaszczyć sobie cudze elektronarzędzia, ukrywając je w ciągniku.
 
Po pobraniu próbek krwi, mężczyzna został zatrzymany i osadzony w areszcie. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.
 
Oprac. dkd na podstawie KPP Opole Lubelskie


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)