Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pomorze: nocny pożar stodoły

Obrazek

Nad ranem trzy jednostki strażaków zostały zadysponowane do pożaru stodoły i zabudowań mieszkalnych w Półcznie na Pomorzu.

Dorota Kolasińska28 lipca 2019, 11:10
Nad ranem, gdy jeszcze nie wzeszło słońce w stodole pojawił się ogień. Po zgłoszeniu na miejsce przyjechały jednostki OSP z gminy Studzienice i Parchowo, a także strażaków z JRG Bytów.

- Dziś wczesnym rankiem rozległ się dźwięk naszej syreny alarmowej. Jadąc już do strażnicy widzieliśmy dym nieopodal naszej jednostki. Na miejscu byliśmy bardzo szybko i okazało się, że pali się stodoła wraz z zabudowaniami mieszkalnymi - informują strażacy z OSP Półczno.

Akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Po ugaszeniu ognia przelewano wodą słomę, składowaną w stodole. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Nadal trwa ustalenie przyczyn pożaru stodoły i zabudowań. 

oprac. dkol na podst. osp.pl
Fot. OSP Półczno


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)