Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wielkopolska: Rolnik pojechał po słomę i już nie wrócił - tragedia w Lisewie

Obrazek
Jak podaje portal wrzesnia.info.pl w miejscowości Lisewo w woj. wielkopolskim doszło do tragicznego wypadku na polu. Rolnik wybrał się ciągnikiem po słomę, niestety nie wrócił. 
Dorota Kolasińska21 stycznia 2021, 08:05
Rankiem 20 stycznia br. rolnik z miejscowości Lisewo w powiecie wrzesińskim wybrał się na pole ciągnikiem z dwiema przyczepami po zbelowaną słomę. Długo nie wracał… Pomoc koło 9.00 rano wezwał syn rolnika.

Na miejsce zdarzenia przyjechali strażacy i pogotowie, zastali mężczyznę przygniecionego przez ciągnik. Udało się go wydostać spod maszyny, jednak obrażenia były zbyt poważne i mężczyzna zmarł.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji mężczyzna wpadł pod uruchomiony ciągnik, który na niego najechał. Trwa wyjaśnienie dokładnych przyczyn wypadku. Sprawą zajmie się Prokuratura. 

oprac. dkol na podst. gloswielkopolski.pl/wrzesnia.info.pl/twojaslupca.pl
fot. wrzesnia.info.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)