Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śląskie: mężczyzna wpadł do maszyny do zakiszania kukurydzy!

Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek w jednym z gospodarstw rolnych w Mikołowie (woj. śląskie) 22-latek został wciągnięty przez maszynę do zakiszania kukurydzy. Z ranami szarpanymi nóg został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Kamila Szałaj4 listopada 2020, 13:49
W piątek, 30 października, w Mikołowie wydarzył się tragiczny wypadek. Mężczyzna pracujący przy maszynie do zakiszania kukurydzy wpadł do niej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 22-latek poślizgnął się i wtedy maszyna wciągnęła jego nogi.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku o godzinie 16.38. Na miejsce przyjechała też karetka i przyleciał śmigłowiec LPR. Mężczyzna trafił do helikoptera, który przetransportował go do szpitala. Cały czas był przytomny - informuje cytowana przez Dziennik Zachodni mł.asp. Ewa Sikora, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

Pracownik doznał ran szarpanych kończyn dolnych i obecnie przebywa w szpitalu.

ksz, oprac. na podst. Dziennik Zachodni


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)