StoryEditor

Śląskie: mężczyzna wpadł do maszyny do zakiszania kukurydzy!

Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek w jednym z gospodarstw rolnych w Mikołowie (woj. śląskie) 22-latek został wciągnięty przez maszynę do zakiszania kukurydzy. Z ranami szarpanymi nóg został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.
04.11.2020., 13:11h
W piątek, 30 października, w Mikołowie wydarzył się tragiczny wypadek. Mężczyzna pracujący przy maszynie do zakiszania kukurydzy wpadł do niej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 22-latek poślizgnął się i wtedy maszyna wciągnęła jego nogi.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku o godzinie 16.38. Na miejsce przyjechała też karetka i przyleciał śmigłowiec LPR. Mężczyzna trafił do helikoptera, który przetransportował go do szpitala. Cały czas był przytomny - informuje cytowana przez Dziennik Zachodni mł.asp. Ewa Sikora, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie.

Pracownik doznał ran szarpanych kończyn dolnych i obecnie przebywa w szpitalu.

ksz, oprac. na podst. Dziennik Zachodni
Kamila Szałaj
Autor Artykułu:Kamila Szałaj Redaktorka portalu tygodnik-rolniczy.pl i Tygodnika Poradnika Rolniczego. Kamila Szałaj jest ekspertką z zakresu polityki rolnej w Polsce oraz rynków rolnych. Specjalizuje się także w kwestii dopłat bezpośrednich i dotacji dla rolnictwa. Podejmuje też tematy dotyczące bezpieczeństwa w rolnictwie oraz interwencji w obronie rolników. Zdobyła 1. miejsce w ogólnopolskim konkursie KRUS „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”. W 2018 roku odznaczona przez ministra rolnictwa medalem Zasłużony dla Rolnictwa.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
24. kwiecień 2024 03:41