Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Zdrowie>

top agrar Polska w #GaszynChallenge – pompowaliśmy dla Hani i Kubusia!

Dołączyliśmy do akcji #GaszynChallange i pompowaliśmy dziś, by wspomóc Hanię i Kubusia, którzy chorują na SMA. To straszna choroba, a lek potrzebny w leczeniu kosztuje miliony złotych...

Bartłomiej Czekała9 czerwca 2020, 17:09
Otrzymaliśmy od firmy Agro-Masz nominację do udziału w akcji #GaszynChallange, w której zbierano pieniądze dla 18-miesięcznego Wojtusia chorego na SMA. Od wczorajszej nominacji okazało się, że dal Wojtusia zebrano już na siepomaga.pl całą potrzebną kwotę, ale dzieci chorych na SMA i potrzebujących pilnie najdroższego leku świata za 9 mln zł jest w Polsce więcej. Dlatego kontynuujemy #GaszynChallange i rozpoczynamy zbiórkę dla Hani i Kubusia. Linki do wspierania tych dzieci zamieszczamy poniżej.

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengehanial

https://www.siepomaga.pl/kubus

A my do dalszego pompowania i pomagania nominujemy firmy:
–LNB,
–Limagrain,
– Korbanek.

Do zobaczenia!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)