StoryEditor

Zwycięzca konkursu „Smarujemy i jedziemy” odebrał bon na 7000 zł!

Wręczyliśmy nagrody w konkursie Smarujemy i jedziemy! Do kogo trafił bon na paliwo i smary, a kto zajął pozostałe miejsca na podium?  
17.10.2023., 10:10h

Główna nagroda została przekazana

Bon o wartości 7000 zł na paliwo i smary Q8 trafił do rąk Jana Puzinowskiego. Mieszkaniec wsi Grzmiąca w województwie lubuskim prowadzi gospodarstwo rolne o powierzchni 150 h.  Do udziału w konkursie zachęciła go synowa. Dzięki niej udało mu się zdobyć główną nagrodę.

Co trzeba było zrobić, by wziąć udział w konkursie? Przede wszystkim poprawnie odpowiedzieć na dwa pytania zamknięte. Drugie zadanie decydujące o wygranej, polegało na opisaniu swojej najmniej spodziewanej awarii, wynikającej z braku smarowania elementów roboczych w maszynach rolniczych. Jury najbardziej spodobała się odpowiedź właśnie pana Jana, który tak opisał awarię: 

„(…)Wszystko w dobrym czasie, będą dobre plony

Jeździł kombajn i kosił już 4 godziny 

Wszystkie części w kombajnie ciężko już chodziły 

Nagle coś bardzo strasznego się zrobiło 

Koło napędzające młockarnię się zapaliło 

Wyskoczyłem z kabiny i co sił w nogach 

Pobiegłem z gaśnicą i ugasiłem pożar (…)”.

Nagrody dla laureatów 2. i 3. miejsca

Regulamin konkursu przewidywał również nagrody dla laureatów drugiego i trzeciego miejsca. Tym samym pan Wojciech z Olsztyna otrzymał od nas nagrodę o wartości 4 000 zł, a pan Antoni z Mąkowarska wygrał nagrodę o wartości 1 500 zł. 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu. I jednocześnie zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie dla prenumeratorów Top Agrar Polska o nazwie „N jak nawożenie”. Tym razem do wygrania jest 10 t nawozu azotowego.

n jak nawoz konkurs top agrar polska

Top Agrar
Autor Artykułu:Top Agrar
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 14:41