Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Zagrożenia i perspektywy - KZSM organizuje spotkanie

10.01.2018

Drukuj

Zagrożenia i perspektywy - KZSM organizuje spotkanie

Artykuł dostępny

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. organizuje spotkanie z Krzysztofem Jurgielem - Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Spotkanie będzie poświęcone ocenie sytuacji w branży mleczarskiej w roku 2017 oraz omówieniu zagrożeń i perspektyw w roku bieżącym.
Styczeń, to miesiąc podsumowań ubiegłego roku, ale również czas na realną ocenę zagrożeń dla polskiego sektora mleczarskiego w najbliższych miesiącach. Przedstawiciele branży będą mieli o czym dyskutować, bo zeszły rok obfitował w kontrole największych sieci handlowych i mleczarni w Polsce. Może wyjaśni się również sytuacja dotycząca ryzyka spadku cen mleka w naszych mleczarniach wynikającej z eksportu tanich serów dojrzewających. 
Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele Zarządu Spółdzielni Mleczarskich i przewodniczący Rad Nadzorczych oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, a także Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. 
Spotkanie jest dofinansowane z Funduszu Promocji Mleka.
Spotkanie odbędzie się w dniu 17 stycznia 2018 r. w siedzibie KZSM Zw. Rew., ul. Hoża 66/68, sala 415, IV piętro, godz. 11.00
dkol

r e k l a m a

Przeczytaj więcej w wersji premium

article icon

Co wysiać po wymokniętych oziminach?

Zamów wersję premium

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii