Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Aktualności branżowe>

V Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie już w czerwcu!

Obrazek

Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie organizowane przez redakcję top agrar Polska na stałe wpisało się w kalendarz producentów i hodowców świń. W tym roku spotykamy się 6 i 7 czerwca, tradycyjnie w Licheniu Starym. Czekamy na Was!

 

Anna Kurek25 kwietnia 2023, 15:32
Wszyscy jesteśmy świadkami bardzo dynamicznych zmian zachodzących w sektorze trzodowym. Po tym, jak nauczyliśmy się produkować w cieniu afrykańskiego pomoru świń i wydawało się, że powoli wychodzimy na prostą, nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi w branży rolnej, w tym w hodowli trzody chlewnej. Doświadczenia ostatnich dwóch lat pokazują, że zmiennych i niewiadomych jest tak wiele, że nie sposób mówić stabilizacji rynku. 

Dlatego organizowane przez nas już po raz piąty spotkanie, będzie doskonałą okazją, by w gronie krajowych i zagranicznych ekspertów dyskutować o przyszłości i kierunkach rozwoju produkcji świń w Europie i w Polsce. 

Chcesz wiedzieć, jak redukcja pogłowia w obliczu rosnących wymagań dobrostanowych i nagonki na produkcję świń wpłynie na ten sektor? Jakie będą wyzwania rynkowe w najbliższych miesiącach i latach? Spotkaj się z nami w Licheniu Starym, by dyskutować o tym, czy wyszliśmy, jako branża, silniejsi z kryzysu. 

Będziemy też szukać odpowiedzi, jak wykorzystać potencjał świń i nie stracić majątku na ich żywienie oraz o krytycznych punktach w kontroli zdrowia świń.   

Nie pominiemy również gorącego i kontrowersyjnego tematu, jakim są nowe propozycje legislacyjne Unii Europejskiej w zakresie dobrostanu świń oraz podpowiemy, jak budować chlewnie zgodnie z najnowszymi  wymogami. 

Chcesz znać perspektywy rynkowe i trendy konsumenckie, a także możliwości sprzedaży mięsa oraz produktów odzwierzęcych? Spotkaj się z nami 6 i 7 czerwca w Licheniu Starym na V Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie.

Zgłaszajcie się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona! Szczegółowe informacje i zapisy na swinie.topagrar.plPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)