StoryEditor

V Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie już w czerwcu!

Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie organizowane przez redakcję top agrar Polska na stałe wpisało się w kalendarz producentów i hodowców świń. W tym roku spotykamy się 6 i 7 czerwca, tradycyjnie w Licheniu Starym. Czekamy na Was!  
24.04.2023., 15:04h
Wszyscy jesteśmy świadkami bardzo dynamicznych zmian zachodzących w sektorze trzodowym. Po tym, jak nauczyliśmy się produkować w cieniu afrykańskiego pomoru świń i wydawało się, że powoli wychodzimy na prostą, nastąpiło prawdziwe trzęsienie ziemi w branży rolnej, w tym w hodowli trzody chlewnej. Doświadczenia ostatnich dwóch lat pokazują, że zmiennych i niewiadomych jest tak wiele, że nie sposób mówić stabilizacji rynku. 

Dlatego organizowane przez nas już po raz piąty spotkanie, będzie doskonałą okazją, by w gronie krajowych i zagranicznych ekspertów dyskutować o przyszłości i kierunkach rozwoju produkcji świń w Europie i w Polsce. 

Chcesz wiedzieć, jak redukcja pogłowia w obliczu rosnących wymagań dobrostanowych i nagonki na produkcję świń wpłynie na ten sektor? Jakie będą wyzwania rynkowe w najbliższych miesiącach i latach? Spotkaj się z nami w Licheniu Starym, by dyskutować o tym, czy wyszliśmy, jako branża, silniejsi z kryzysu. 

Będziemy też szukać odpowiedzi, jak wykorzystać potencjał świń i nie stracić majątku na ich żywienie oraz o krytycznych punktach w kontroli zdrowia świń.   

Nie pominiemy również gorącego i kontrowersyjnego tematu, jakim są nowe propozycje legislacyjne Unii Europejskiej w zakresie dobrostanu świń oraz podpowiemy, jak budować chlewnie zgodnie z najnowszymi  wymogami. 

Chcesz znać perspektywy rynkowe i trendy konsumenckie, a także możliwości sprzedaży mięsa oraz produktów odzwierzęcych? Spotkaj się z nami 6 i 7 czerwca w Licheniu Starym na V Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie.

Zgłaszajcie się już dziś, bo liczba miejsc jest ograniczona! Szczegółowe informacje i zapisy na swinie.topagrar.pl

Anna Kurek
Autor Artykułu:Anna Kurek

redaktor „top agrar Polska”, zootechnik, specjalistka w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
05. grudzień 2023 18:48