Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Ekstremalna prasa z miękkim rdzeniem

15.03.2017

Drukuj

Ekstremalna prasa z miękkim rdzeniem

Artykuł dostępny

Model Extreme 365 ze zmienną komorą prasowania może kształtować bele słomy, siana lub sianokiszonki o średnicy od 50 do 165 cm. Wnętrze komory prasowania, a konkretnie układ napinania pasów skonstruowano w sposób umożliwiający formowanie beli z tzw. miękkim rdzeniem. W zależności od wybranych ustawień maksymalna średnica miękkiego rdzenia wynosi 90 cm. Intensywne zagęszczanie beli odbywa się dopiero po osiągnięciu ustalonego wymiaru środka beli. Pozwala to uzyskać paszę o odpowiedniej gęstości i poprawić proces zakiszania. W poczatkowej fazie zwijania traktorzysta może nawet ustawić zerowy poziom napięcia pasów. Z kolei w końcowym etapie zwijania bela może być poddana ciśnieniu 210 barów.

r e k l a m aWszelkich regulacji parametrów pracy traktorzysta dokonuje przez sterownik prasy zainstalowany w kabinie ciągnika. Maszyna przeznaczona do przygotowywania pasz może być wyposażona w rotor z maksymalnie 25 nożami, co zapewnia pocięcie zielonej masy na odcinki o długości 45 mm.

 

Fot. firmowe

 

Read more in the premium version

article icon

Rzepak: w całym kraju poniżej 1500 zł/t

Order a premium version

Galeria zdjęć

Maksymalna średnica miękkiego rdzenia w beli wynosi 90 cm.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii