Reklama zniknie za 11 sekund

Krukowiak z nowymi rozpylaczami

Obrazek

W nowych opryskiwaczach z Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych Krukowiak montowane będą polimerowe rozpylacze Turbo TeeJet, które zastąpią stosowaną do tej pory wersję TeeJet XR. Nie będzie to jednak miało przełożenia na cenę maszyn.

2 maja 2014, 10:26

W porównaniu do rozpylaczy XR typ Turbo TeeJet (TT) charakteryzuje się m. in. większą równomiernością nanoszenia oprysku, szerszym zakresem zastosowań, zmniejszoną podatnością kropli na znoszenie, mniejszym prawdopodobieństwem zatykania, zwiększoną odpornością na roztwory korozyjne czy większą żywotnością.

Nowe rozpylacze (Turbo TeeJett) zostaną zastosowane w opryskiwaczach zawieszanych z serii Optimal i Heros, a także przyczepianych Apollo i Goliat. W pozostałych typach opryskiwaczy: Goliat Plus, Goliat Turbo i Herkules rozpylacze pozostają bez zmian.

Rozpylacze XR stosowane będą do wyczerpania zapasów i na bieżąco zastępowane przez rozpylacze TT. Rozpylacze TeeJet XR nadal jednak będą dostępne w ofercie części zamiennych producenta z Brześcia Kujawskiego. bebWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)