Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Aktualności branżowe>

Nowy punkt dilerski Agro Sznajder w Niepruszewie

Obrazek

Bezpośrednia lokalizacja przy autostradzie A2, tuż przy zjeździe na Buk, to idealne miejsce do prowadzenia biznesu.

Dawid Konieczka19 marca 2021, 08:42
Agro Sznajder to następna firma z branży maszyn rolniczych, która otwiera kolejny punkt w prężnie rozwijającej się miejscowości, w pobliżu Buku w Wielkopolsce. Nowy oddział Agro Sznajder w Niepruszewie zajmuje się wyłącznie marką Horsch i zastępuje punkt, który dotychczas zlokalizowany był w Obornikach na północ od Poznania.

Maszyny rodem z Bawarii to sztandarowa marka maszyn do uprawy, siewu i ochrony roślin w ofercie dealera. W nowej lokalizacji znajduje się magazyn główny części zamiennych Horsch, który zaopatruje wszystkie pozostałe punkty dealerskie Agro Sznajder, rozproszone na terenie aż 6 województw: warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i lubuskiego.

Jak informuje dealer, obiekt w Niepruszewie wyróżnia się największym magazynem części zamiennych i największym zapleczem serwisowym marki Horsch w Polsce. W Niepruszewie funkcjonuje także dział sprzedaży maszyn. Oferta Agro Sznajder oprócz maszyn Horsch obejmuje produkty takich marek, jak np. Claas i Fliegl. Punkty dealerskie, w których prowadzona jest sprzedaż maszyn, części zamiennych i oferowane są usługi serwisowe, znajdują się w 9 miejscowościach.


Picture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)