Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

13-letni chłopiec wciągnięty przez rozsiewacz do nawozu

Obrazek

To wydarzenie 13-letni zaledwie chłopiec zapamięta jako traumatyczne do końca życia. Podczas prac w polu chłopiec został przypadkowo wciągnięty przez rozsiewacz do nawozu.

Aleksandra Galus25 sierpnia 2017, 09:39
We wtorek, koło godziny 16:00 dyspozytor numeru alarmowego odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Ostrolesie w gminie Szamotuły, chłopca wciągnęła maszyna rolnicza.

Gdy na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, zastał uwięzionego w maszynie, przerażonego chłopca. Straż pożarna zabezpieczyła miejsce i szybko zabrała się do rozcinania części maszyny, by uwolnić wciągniętą nogę. Na szczęście udało się. Strażacy wyznaczyli miejsce do lądowania dla śmigłowca, który zabrał ciężko rannego chłopca do szpitala.

Niestety w wyniku wypadku chłopczyk stracił dużo krwi. Dziecko nadal obecnie przebywa w szpitalu.

Apelujemy o rozsądek i, jeśli to możliwe, o niezabieranie dzieci do prac na pole, gdzie używane są maszyny!   ag

fot. PSP Szamotuły (st. asp. Maciej Maćkowiak)

CZYTAJ TAKŻE: 
13-letni chłopiec przygnieciony przez kabinę ciągnika


Ciągnik zderzył się z osobówką i wpadł do rowuPicture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)