Zaloguj
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Czy otrzymałeś(aś) już dopłaty? – nasza sonda

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy na łamach naszego portalu o ogromnym bałaganie i dezinformacji, które są obecne w związku z naliczaniem i wypłacaniem dopłat bezpośrednich za 2015 rok.

Bartłomiej Czekała9 marca 2016, 11:15

Nadal spływają do naszej redakcji informację od rolników, którzy czekają z niecierpliwością na dopłaty, a zamiast tego z biur powiatowych ARiMR otrzymują pisma z informacją o przesunięciu terminu rozpatrzenia ich wniosku na maj lub czerwiec br.

Postanawiamy więc sprawdzić jak jest naprawdę. Specjalnie dla naszych Czytelników uruchamiamy specjalną sondę internetową. Zachęcamy do głosowania – w ten sposób dowiemy się jak wygląda status wypłacania płatności bezpośrednich. Sprawdzimy, ile procent naszych ankietowanych otrzymało juz dopłaty, a ile jeszcze czeka na przelew. Dowiemy się jaka jest skala zjawiska wysyłania rolnikom pism z informacją o przedłużeniu rozpatrywania wniosku o dopłaty. I wreszcie przekonamy się, ile porcent naszych ankietowanych otrzymało już decyzję o przyznaniu dopłat, ale nie dostało jeszcze pieniędzy.

Zachęcamy do głosowania!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ