Zaloguj
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Jak posłowie pracowali na rzecz rolnictwa? Podsumowanie prac Sejmu VIII kadencji

Sejm VIII kadencji kończy swoją pracę. Przez ostatnie cztery lata posłowie uchwalili wiele ustaw, które zmieniały życie rolników. Nie wszystkie prace parlamentarne udało się zakończyć pozytywnie. Wraz z końcem kadencji do kosza trafia wiele ustaw nad, którymi prace nigdy się nie zakończyły, a nawet nie zaczęły. 

wk24 października 2019, 09:47
Zgodnie z zasadą dyskontynuacji parlament, który kończy swoją kadencję, zamyka wszystkie sprawy, nad którymi pracował (niezależnie od tego, na jakim etapie się znajdują) i nie przekazuje ich nowemu parlamentowi. Zobaczmy więc jakie ustawy trafią do kosza.

Długa lista zakazów

Największą przegraną wydaje się być ustawa o ochronie zwierząt, którą na jesieni 2017 r. złożyli w Sejmie jednocześnie Krzysztof Czabański z Prawa i Sprawiedliwości oraz Paweł Suski z Platformy Obywatelskiej...

Pozostało 85 % tekstu
Ten artykuł jest dostępny dla subskrybentów top agrar Premium.

Aby czytać wszystkie artykuły ze strefy Premium dołącz do grona subskrybentów już teraz! Skorzystaj ze specjalnej oferty – teraz tylko 3 zł za pierwsze 3 miesiące nieograniczonego dostępu do top agrar Premium.

Codziennie przygotowujemy dla Ciebie m. in. fachowe artykuły, porady i komentarze ekspertów, raporty oraz prognozy rynkowe. Bądź na bieżąco z tym, co najważniejsze dla rolnika.

SubskrybujZaloguj się
Przewiń W GÓRĘ LUB KLIKNIj aby WRÓCIĆ DO STRONY GŁÓWNEJ