Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Aktualności>

Targi Ferma 2021 odbędą się online

Obrazek
W dniach 18-20 lutego 2021 miały odbyć się, jak co roku Targi Ferma w Łodzi. Niestety w obecnej sytuacji nie jest możliwe zorganizowanie imprezy w standardowym kształcie, gdyż w hali EXPO stworzono szpital tymczasowy. Targi odbędą się jedynie w wersji online. 
Dorota Kolasińska26 stycznia 2021, 13:37

Z informacji przekazanej przez organizatorów Targów Ferma, w związku z dynamiką sytuacji epidemiologicznej wynikające z rozprzestrzeniania się koronawirusa, wynika, że Targi Ferma 2021 nie odbędą się w wyznaczonym wcześniej terminie. 

Decyzją administracyjną Ministerstwa Zdrowia i Wojewody Łódzkiego ustanowiono, że na terenie hali EXPO powstanie szpital tymczasowy i tym samym wyłączenie obiektu z działalności targowej do 30 kwietnia 2021 roku. 
 
– Już dziś pragniemy Państwa zaprosić do udziału w targach FERMA 2022, którą zaplanowaliśmy w dniach 18-20 lutego 2022 roku. Jednocześnie chcielibyśmy zaproponować Państwu udział w FERMIE 2021 w wersji on-line – poinformowali organizatorzy Targów Ferma i dodali, że niebawem pojawią się dalsze szczegóły. 


Pierwsze TARGI FERMA ONLINE

Sytuacja epidemiologiczna wymusza zmiany w wielu działach gospodarki. Również wydarzenia rolnicze mają ostatnio inny, nowy charakter. Organizatorzy musieli zmienić formułę targów na multimedialną, co nie oznacza, że program jest mniej interesujący. 

– Targi FERMA 2021 w formie online to wyjście naprzeciw potrzebom profesjonalnych hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu, a także firm, które zajmują się dostarczaniem produktów i usług pomocnych w ich codziennej pracy. Przeniesienie targów i konferencji do sieci to szansa na wirtualne spotkanie fachowców, które ze względu na panującą pandemię nie mogło dojść do skutku w tradycyjnej formie – informują organizatorzy. 

Wydarzenie ma nietypową formę, ponieważ będzie trwało przez cały luty, natomiast część naukowo-techniczna na żywo odbędzie się 19-20 lutego br. w formie zdalnej. Uczestnictwo wymaga rejestracji TUTAJ.

W pierwszej wirtualnej edycji Targów FERMA można uczestniczyć w trzech panelach tematycznych Forum Hodowli Bydła, Trzody Chlewnej lub Drobiu. W programach uwzględniono zarówno prelekcję przedstawicieli firm, ekspertów z branży, hodowców oraz doradców. 

Zobacz dokładny program TUTAJ


dkolPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)