Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Dwucyfrowy wzrost Ursusa

10.04.2016

Drukuj

Dwucyfrowy wzrost Ursusa

Artykuł dostępny

Rekordowe przychody na poziomie 324,4 mln zł, to spora zasługa zagranicznych kontraktów głównie na dostawę ciągników i przyczep, które Ursus konsekwentnie realizuje w Afryce. W handlu zagranicznym odnotowano bowiem aż 62% wzrost.  Kluczowe kontrakty eksportowe, z etiopskimi spółkami METEC oraz Ethiopian Sugar Corporation (ESC), dodały łącznie 161 mln zł sprzedaży.

r e k l a m aFirma planuje w dalszym ciągu rozwijać współpracę handlową na Czarnym Lądzie oraz na Bliskim Wschodzie, czego dowodem jest zawarta niedawno ze spółką Motorsazan of Iran Tractor MFG Co. umowę na zakup elementów do montażu ciągników.

 

Polecany artykuł

Strip-till w ofercie UrsusaProgres zauważalny jest także w krajowym obrocie sprzętem, który w porównaniu do 2014 roku wzrósł o 11%, uzyskując wartość 125,9 mln zł. Ważną rolę w uzyskaniu tego wyniku miało wprowadzenie nowych modeli ciągników z serii C. 

Tendencję wzrostową ma pomóc utrzymać współpraca z Bankami Spółdzielczymi w zakresie promocyjnego finansowania zakupu fabrycznego ciągników i maszyn rolniczych, a także konsekwentne dążenie do produkcji własnych podzespołów, jak silniki czy przekładnie (Vigus). oprac. beb

 

Fot. Beba

 

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

Galeria zdjęć

Rekordowy przychód 324,4 mln zł odnotowała w 2015 roku firma Ursus.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii