Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Król o mocy do 75 KM

Obrazek

Jubileuszowa seria czerwonych ciągników Farmtrac 675 DTN King.

Jan Józefowicz8 kwietnia 2015, 09:27

Kto na Agrotechu w Kielcach przechodził obok stoiska spółki Farmtrac z Mrągowa zapewne zwrócił uwagę na czerwony ciągnik Farmtrac 675 DTN King. To limitowana, jubileuszowa seria traktorów z okazji 10-lecia produkcji. Jak podaje spółka, w tym czasie zarejestrowano w Polsce ponad 1300 ciągników 675 DT. To pozwoliło na zajęcie pozycji lidera segmentu o mocy do 75 KM.

W limitowanej edycji postawiono na komfort i ergonomię. Traktor ma nowoczesny design maski z czterema lampami, nową kabinę z niskim dachem i przeszklonym oknem dachowym do pracy z ładowaczem czołowym. Schodki prowadzące do kabiny są podświetlane. Jest też siedzenie pneumatyczne i wejście USB podłączone do radia.  Na 7-calowym wyświetlaczu Farmtrac Vision System można obserwować pracę sprzętu za ciągnikiem, dzięki zewnętrznej kamerze umieszczonej z tyłu kabiny.

Producent zadbał o wyciszenie miejsca pracy traktorzysty, przez zastosowaniu specjalistycznego, dźwiękochłonnego dywanika i wprowadzeniu nowego rozwiązania dachu kabiny, między innymi  z przeniesionym wentylatorem klimatyzacji. Poza tym nowy system montażu kabiny lepiej amortyzuje i przenosi mniej drgań. Wśród cech wyróżniających wersję King jest: elektrohydrauliczne sterowanie sprzęgła wałka WOM i przedniego napędu oraz lampy robocze LED. Poza tym dodano sterowanie hydrauliką zewnętrzną na prawym nadkolu.
jj

Fot. JózefowiczPicture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)